25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków

Warszawa – mazowieckie

Witamy na naszej stronie internetowej mieszkańców stolicy Polski - Warszawy, a także okolicznych miejscowości. Nasza firma Bosch Service Pawlik specjalizuje się w naprawie wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także w regeneracji pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. Nasza firma już od kilkunastu lat sukcesywnie działa w tej branży, przez co bardzo mocno i szybko się rozwijamy. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze są rozbierane, a następnie czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Wszelkie uszczelnienia w konstrukcji wtryskiwacza są obowiązkowo wymieniane na fabrycznie nowe. W przypadku, gdy zachodzi podejrzenie uszkodzonego gniazda wtryskiwacza, poddawany jest on dogłębnemu sprawdzeniu pod mikroskopem cyfrowym. Gdy gniazdo wtryskiwacza okazuje się być uszkodzone, zalecamy naszym klientom trzecią fazę regeneracji wtryskiwacza, gdzie wymianie podlega również gniazdo wtryskiwacza na nowe. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, wyłącznie na fabrycznie nowych oraz oryginalnych częściach dla danego wtryskiwacza. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku, gwarantując tym samym odpowiednią prace wtryskiwacza w silniku. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Polecamy mieszkańcom miasta Warszawa wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Nowogrodzka 45
Kod pocztowy: 00-694, Warszawa
Współrzędne GPS:
N 52° 13' 40.985'' E 21° 0' 34.92''

lub

 

aleja Zjednoczenia 19
Kod pocztowy: 01-800, Warszawa

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.